Natural Push-Up

Lielākais vairums sieviešu ir neapmierinātas ar savām krūtīm. Apmēram 70% visu sieviešu uzskata, ka viņu krūtis nav pietiekami tvirtas. 20% nav apmierinātas ar krūšu izmēru. Līdz šim, lai palielinātu krūtis vajadzēja pakļaut sevi dārgai kosmētiskai operācijai. Blakus parādības var būt nevēlamas rētas. Daudzas sievietes pēc šādas operācijas, cieš no emocionālas traumas, jo viņas nēsā sevī mākslīgus implantus. Visbiežāk izplatītākās sūdzības, ka protezēšanas rezultātā krūtis neizskatās īstas un viņām ir nedabīgi izmēri.

Viens no aspektiem, kurā satiekas medicīnas un kosmetoloģijas intereses, ir organisma hormonu līdzsvara problēma, kuram ir tieša saikne ar sievietes veselības stāvokli, kā arī viņas ārējo izskatu. Sievietes dzimumhormonu (estrogēna) trūkums atspoguļojas kā ātra ādas novecošanās un paātrināta apmatojuma augšana uz sejas un ķermeņa, turpretī to palielināts daudzums veicina tumšo plankumu parādīšanos uz ādas.

Hormonu nestabilitāte var reāli izpausties kā vāja krūšu attīstība vai arī traucējumi to attīstībā, kā arī faktā, ka tās paliek nokarenas vai arī to izmērs gadu gaitā samazināšanās, kā arī pēc dzemdībām. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu krūtis būtu pilnīgākas, stingrākas un skaistākas, neizvēlieties implantus; pirmā lieta, kurai sievietei ir jāpievērš uzmanība, ir hormonu līdzsvars organismā.

Kosmetologi var Jūs iepriecināt, jo ir izstrādāts jauns estētiskās medicīnas ierocis – fitoestrogēni, augu valsts izcelsmes bioloģiski aktīvas vielas, kuras pēc struktūras un īpašībām ir tuvas sievietes dabiskajiem dzimumhormoniem. Natural Push Up – ir revolucionārs izrāviens ceļā uz mazu krūšu problēmu atrisināšanu dabiskā veidā, izvairoties no organismam kaitīgu medikamentu izmantošanas, kā arī bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Natural Push Up – ir unikāls, pilnīgi dabisks preparāts krūšu palielināšanai, kas satur absolūtu formulu no rūpīgi atlasītiem, unikāliem augu ekstraktiem no visas pasaules, kas veicina hormonu fona līdzsvarošanu sievietes organismā, stimulējot krūtis un uzlabojot to formu drošā un dabiskā veidā. Fitoestrogēni apvienojumā ar katalizatoriem, selektīvi iedarbojas uz piena dziedzeru receptoriem. To ietekmē notiek dziedzeru audu šūnu daudzuma pieaugšana, kas arī liek krūtīm palielināties un paaugstina to tonusu.

Šī ir absolūti nekaitīga produkcija, kura satur sešus, cītīgi atlasītus graudaugus un trīs apiņu šķirnes. Laboratorijas izmeklējumos, tika pierādīts, ka šī produkcija ir pirmā, kura satur augu vielas un lēni, bet noteikti attīsta krūtis dabīgā ceļā. Ja lietotājs ievēro lietošanas instrukcijas un seko rekomendācijām, lietojot mazākais 60 dienas, tad lielākajam vairumam sieviešu produkts attīsta krūtis. Pielietošanas kursa beigās krūtis paliek tvirtākas un apjomīgākas. Sievietēm, kuras vēlas turpināt palielināt savas krūtis, jāturpina lietošanas kurss 6-12 mēnešu laikā.

Uz iepakojuma Natural Push-Up®, ilustrācijās un video parādītas tikai tās sievietes, kuras piedalījās testējamā grupā. Tās ir sievietes, kuras atklāja priekš sevis šī produkta efektivitāti un apliecina kursa rezultātus. Šis preparāts nav brīnumlīdzeklis, kurš sola visīsākajā laikā brīnišķīgus rezultātus. Tieši otrādi, šis preparāts darbojas ilgstoša perioda ietvaros, kad sieviete lietošanas kursa laikā var novērot viņa efektivitāti, līdzekli var pārtraukt lietot jebkurā brīdī.

Natural Push Up A-kvalitāte (600 tabletes) un  Natural Push Up S-kvalitāte ( 160 tabletes ).

Kas ir S-kvalitāte®?

Natural Push-Up S-kvalitāte® tas ir mūsu atjaunots produkts, kas tika izstrādāts speciāli sievietēm, kurām ir problēmas ar tablešu norīšanu. Apmēram 1 no 500 mūsu klientēm nevar iziet visu kursu, kas ir pamats 10 tabletes dienā saskaņā ar lietošanas instrukciju. Programma ir dibināta uz 8-mēnešu kursu, agrāka pārtraukšana nozīmē naudas zaudēšanu, vai tas ir Jūsu risinājums sakarā ar to, kas esat sasniegusi vēlamo rezultātu. Mēs esam izstrādājuši Natural Push-Up S-kvalitāte®, ar kuru palīdzību var sasniegt tādus pašus rezultātus, bet lietojot 5 tabletes dienā 8-mēnešu laikā.

Jāievēro, ka Natural Push-Up S-kvalitāte® ir ļoti stipra, tāpēc mēs nerekomendējam lietot 5 tabletes dienā, Jūsu metabolismam jāpierod tām stiprām tabletēm. Vēlams lietot 1 tableti dienā, divu pirmo nedēļu laikā, 2 tabletes dienā 3 lietošanas nedēļā. Pēc tam var sākt lietot 5 tabletes dienā, bet dažām sievietēm var pietikt 2 tabletes dienā. Natural Push-Up S-kvalitāte® ietver sevī 16 paciņas pa 10 tabletēm katrā, kas pietiek 32-dienu kursam.

Mums laikam vēlreiz Jums jāatgādina, ka tikai Jūsu krūtis palielināsies izmērā, nevis Jūsu figūra! Tāpēc, Jūs kļūsiet slaidāka Jūsu krūšu palielināšanās dēļ.

SERUM Breast Gel®

speciāli izstrādāts krūtīm, dekoltē zonai un kakla. Sastāvs: Liposoma centella, Aloje vera koncentrāts, Vitamīns E, UV-B filtrs, Cimicifuga ekstrakts, Damiana ekstrakts, Pantenols, Vīnogu Kauliņu ekstrakts, Jūras oligo-proteīns, Rosmarina ekstrakts, Mentols.

Unikālās īpašības. Jūsu krūšu skaistums ir atkarīgs no ādas elastīguma. Ar SERUM Breast Gel® palīdzību no Natural Push Up Research Jūs pārklājat maigu, nostiprinošu, bet neredzamu plēvi uz Jūsu krūšu ādu. Šai plēvei piemīt liftinga efekts, ļauj Jūsu ādai pilnīgi elpot un tai ir lieliska barojošu ingridientu kombinācija. Aktīvie ingridienti dziļi iesūcas Jūsu ādā un nostiprinošas plēves, aktīvo ingridientu un elementu liftinga efekta kombinācija dod Jūsu ādai jaunību un nodrošina optimālo efektu Jūsu dekoltē zonai.

Sīkāk par SERUM Breast Gel® unikālu kompozīciju

  • Aktīva viela Liposoma Centella, želejas svarīga sastāvdaļa, aktivizē holagēna ražošanu un efektīvi atjauno Jūsu ādu.
  • Aloje vera veicina Jūsu ādas reģenerāciju procesiem.
  • Vitamīns E novērš kaitīgus brīvus radikālus, kas aizsarga Jūsu ādu.
  • UV-B filtrs aizsarga dekoltē zonas jūtīgo ādu no sarkanuma un kairināšanas, kas izsauc UV radiācija.
  • CimifugaDamiana un Rozmarina piedeva padara kombināciju par unikālu. Tā stimulē ingridientu iesūkšanu dziļi ādā, aktivizē metabolismu krūtīs, tai piemīt tonika efekts un saglābā korektu mitruma balansu, kas padara krūtis izskatīties pilnīgāk.
  • Pantenols stimulē ādas hidrāciju, kas padara ādu mitru un elastīgu. Arī tas palīdz citiem aktīviem ingridientiem iesūkties dziļāk Jūsu ādā.
  • Vīnogu Kauliņu ekstrakts novērš ādas mirušas šūnas un padara ādu elastīgu un jaunu.
  • Jūras oligo-proteins stimulē ādas šūnu metabolismu un uztur ādas dzīves spēku.
  • Mentols piešķir ādai maigumu un svaigumu.

Dozēšana: Rekomendēts lietot želeju katru dienu. Lietošana: Pārklāt nelielo želejas daudzumu krūtīs un izvietot to ar vieglām riņķveida masāžas kustībām. Ir vēlams masēt dažas minūtes. Glabāšana: Nosargāt no saules stariem, glābāt sausā vēsā vietā. N.B. Preparāts satur naturālus ingridientus, tāpēc želejas krāsa var kļūt mazliet intensīvāka glabāšanas laikā.

Lietošana grūtniecības vai krūšu barošanas laikā
SERUM Breast Gel® ir drošs preparāts, kuram nav riska grūtniecības laikā.
Sievietēm, kas baro ar krūtīm ir rekomendēts nepārklāt želeju krūtsgalu zonā. Ja Jūs lietojat želeju grūtniecības vai krūšu barošanas laikā Jūsu āda paliek elastīga, rezultātā samazinājās niezēšanas un sastiepumi.

Pēc 16 gadu izmeklējumiem, tika izstrādāts Natural Push Up – dabīgs produkts, kurš palīdz palielināt krūtis, par ko sapņo daudzas sievietes. Tiesības uz šo produkciju, kura ir izstrādāta Nīderlandē, pieder Natural Push-Up® b.v.in. Echt. Piešķirts starptautisks patents. Produkcija tiek izplatīta ar ražotāja vārdu Natural Push-Up®, sastāv no dabīgiem ekstraktiem, graudaugu šķiedrām, radīja neticami pozitīvu efektu sievietēm, kuras piedalījās testējamā grupā.