Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšana

Pēdējo gadu laikā sabiedrības attieksme pret plastiskajām operācijām ir kļuvusi daudz pretimnākošāka. Tā kā medicīna ir būtiski progresējusi, krūšu palielināšana vairs netiek uztverta, kā bīstama vai nevēlama procedūra, tieši pretēji – kā sevis kopšana un skaistuma uzturēšana.

Daudzas sievietes, neatkarīgi no vecuma, ir aizdomājušās par krūšu palielināšanu un, kā parāda tendences, aizvien vairāk dāmu izlemj par labu šai operācijai. Taču, pirms izlemjat palielināt krūtis, ir svarīgi ievākt pietiekami daudz informācijas, lai sagatavotos un atrastu labākos speciālistus.

Krūšu palielināšanas operācija

Pēdējo gadu laikā krusu palielinasana ir kļuvusi par vienu no iecienītākajām plastiskajām operācijām, jo vienlaikus ne tikai palielina krūtis, bet arī uzlabo to formu un izskatu.

Krūšu palielināšanas plusi un mīnusi

Neatkarīgi no tā, cik lielas krūtis vēlaties un kādēļ apsverat šo operāciju, ir svarīgi apzināties visus šīs procedūras plusus un mīnusus, jo atpakaļceļa vairs nebūs. Lai arī populāra un zināma, krūšu korekcija nav gluži ikdienišķa skaistumkopšanas procedūra. Tā ir nopietna operācija, pēc kuras sekos ilga atveseļošanās.

Būtiskākie sarežģījumi, ar kuriem jārēķinās:

  • sāpīga atkopšanās pēc operācijas;
  • diskomforts un kustību ierobežojumi pāris nedēļas pēc operācijas;
  • garderobes nomaiņa, jo agrākās drēbes vairs nederēs;
  • infekcijas, plīsumi un alerģijas.

Bet, neskatoties uz pastāvošajiem riskiem, lielākā daļa sieviešu, kas veikušas krūšu palielināšanu, ir apmierinātas ar rezultātu, un tas iedrošina aizvien vairāk dāmu uzlabot savu figūru ar plastiskās ķirurģijas palīdzību. Lai gan pirmās nedēļas pēc operācijas ir savādas, vēlāk, pierodot pie jaunā izskata un krūtīm, sieviešu pašapziņa būtiski uzlabojas.

Krūšu palielināšanas izmaksas

Krūšu palielināšanas izmaksas var būt ļoti dažādas, jo cenu ietekmē gan izvēlētais krūšu izmērs un implantu veids, gan pacientes veselības stāvoklis. Jo riskantāka un sarežģītāka operācija, jo dārgākas būs izmaksas, taču, ja vēlaties uzzināt precīzāk, cik maksā krūšu palielināšana, varat ieskatīties kādā no klīniku mājas lapām. Parasti operācijas cenas variē no 3000 līdz 6000 eiro, taču, tā kā šī operācija skars Jūsu veselību un drošību, svarīgāka par cenu ir izvēlētās klīnikas un ķirurgu reputācija.

Pirms izlemjat par labu operācijai, noteikti veiciet papildus izpēti internetā, piemēram, ierakstot meklētājā “krūšu palielināšana atsauksmes”, varēsiet iepazīties ar citu sieviešu pieredzi un uzzināt, pie kura no ķirurgiem doties, lai sasniegtu labu un pārbaudītu rezultātu. Pieaugot interesei par krūšu palielināšanu, ir būtiski palielinājies plastiskās ķirurģijas klīniku skaits, tādējādi, ja meklēsiet “krūšu palielināšana cik maksā”, atradīsiet virkni klīniku, kas piedāvā plastiskās operācijas dažādām ķermeņa daļām. Tālākais jau ir Jūsu izpēte un izvēle, vadoties pēc cenas, iespējām un atsauksmēm.

Sagatavošanās operācijai

Kad esat izlēmusi, pie kura ķirurga vērsties, nākošais solis ir klātienes konsultācija, kuras laikā ķirurgs sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem un piedāvās piemērotākos risinājumus. Parasti ķirurga kabinetā ir pieejami arī implantu paraugi dažādos izmēros un iespējas tos pielaikot, lai saprastu, kurš izmērs un forma atbilst Jūsu vēlmēm.


Krūšu palielināšana ir ļoti nopietns solis, tādēļ ir ļoti svarīgi šo lēmumu nesasteigt. Rūpīgi pārdomājiet, vai tas ir tas, kas Jums nepieciešams un vai jaunas krūtis darīs Jūs laimīgu. Tāpat rūpīgi pārrunājiet ar ārstu visas neskaidrības, lai atbrīvotos no bailēm un šaubām. Dodoties uz operāciju, galvenais ir justies pārliecinātai par izdarīto izvēli, jo pēc tam Jūsu krūtis vairs nekad nebūs tādas, kā agrāk.