My Blog

Ekstra klases dabiskie uztura bagātinātāji un vitamīni

Mēs rūpējamies par Jūsu veselību!

Firma “ProfMedLuxForm”, amerikāņu kompānijas Irwin Naturals ekskluzīvais pārstāvis piedāvā Jūsu uzmanībai divu Nobeļa prēmiju laureāta ārsta Lainusa Polinga uztura bagātinātājus un vitamīnus.

Visu preparātu pamatā ir tikai dabīgi komponenti. Pēdējie zinātnes sasniegumi, augstvērtīga naturāla izejviela, jaunākas tehnoloģijas, labākās pārstrādes un kontroles metodes Irwin Naturals, garantē preparātu augstāku efektivitāti.

Visi preparāti tiek ražoti stingrā atbilstībā ar ASV pārtikas produktu un zāļu kontroles Pārvaldi (FDA) un Pasaules veselības aizsardzības organizāciju. Irwin Naturals ir ASV Nacionālas uztura produktu Asociācijas loceklis (NNFA) un ir reģistrēta “Kvalitātes apdrošināšanas programmā Īsta marka” (Tru-Label Program), ir pašapkalpošanās veikalu Nacionālas asociācijas loceklis (NACS), pārtikas produktu tirgu pētīšanas Institūta (FMI), augu produktu Amerikāņu asociācijas (AHPA), Amerikāņu botāniskā padomes (ABC) utt. Kompānijas Irwin Naturals produkcija ir sertificēta Starptautiskajā labklājības fondā (IWELL) un atbilst ASV likumdošanas prasībām. Visi produkti satur augstākās kvalitātes ingridientus.

ESTERS-C

Zinātniskie pētījumi par vitamīna C pilnveidošanu noveda pie patentētas Esters-Cformulas izstrādāšanas, kurai ir divas svarīgas vērtības:

 1. Savienojums ar svarīgo minerālu kalciju, kas veidojās unikālā procesā, kas noved pie vitamīna C metabolītu veidošanos, kuri ātrāk un pilnīgāk asimilējās ar organismu. Tie metabolīti atrodas tikai Esters-C.
 2. Skābe, kura atrodas Esters-C ir neitralizēta un neizraisa kuņģa un zarnu trakta kairināšanu, kas iespējams vitamīna C lielu devu lietošanā. Citrusu bioflavonoīdu komplekss pastiprina Esters-C efektu, nostiprina kapilārus, un arī var būt par profilaktisku līdzekli pret sirds slimībām.

INOLTRA

Naturāls sāpju remdinošs un pretiekaisuma līdzeklis INOLTRA – tā ir revolucionāra ēdiena piedeva, kas ir ārstniecisks un profilaktisks līdzeklis pie deģenerējošām un iekaisuma locītavu slimībām (artrīts, artroze, spondiloze), ka arī pie autoīmunajām saslimšanām kopumā, fibromialgijas, ekzēmas, migrēnas, kā arī lūzumiem un sporta traumām.

 • palīdz skrimšļu reģenerācijai un locītavu šķidru iesmērēšanai;

 • uzlabo locītavu asinsapgādi;

 • nomāc autoimūno reakciju, kas ir reimatiskā artrīta iemesls;

 • samazina anomālo tromboveidojumu un tromboemboliju veidošanos, kas izraisa infarktus un insultus;

 • palīdz uzturēt veselus artēriju apvalkus;

 • nomāc ādas iekaisuma slimības;

 • nedaudziem, ļoti jūtīgiem pacientiem samazina asinsspiedienu.

Preparāta INOLTRA formulas ideja balstās uz to, lai pietiekošā daudzumā dotu organismam visus nepieciešamos “būvēšanas materiālus”, barojošās vielas, lai atjaunotu skrimšļus un barojošās vielas kurām ir pretiekaisuma iedarbība.

Lietošana: Trīs reizes dienā, pusstundu līdz ēšanai, daudzumā, kurš ir atkarīgs no ķermeņa masas:

 • ja svars ir mazāks par 68 kg – vienu kapsulu;

 • ja svars ir no 68-90 kg – divas kapsulas;

 • ja svars ir vairāk nekā 90 kg – trīs kapsulas.

3 kapsulu sastāvs:

KETS KLO

Nodrošina pilnīgu imūnās sistēmas stimulēšanu, paaugstina balto asinsķermenīšu spēju iznīcināt slimību izraisošās baktērijas, jaunveidojumus un izvadīt šlakvielas. Normalizē immonoglobulīna sintēzi. Tiek izmantots kā dabas līdzeklis visdažādāko saslimšanu ārstēšanā, ta skaitā onkoloģiskās saslimšanas, artrīta, ARS, gripas, reimatisma, herpes vīrusa, ēdes, alerģijas, čūlu, diabēta, hroniska noguruma sindroma, pirmsmenstruālā sindroma, menstruālā cikla traucējumi, dažādi kuņģa-zarnu trakta traucējumi, organiskā depresija un pat AIDS. Praktiski nav toksisks, pat pārdozēšanas gadījumā, kas ir ļoti svarīgi tiem slimniekiem, kuri cieš no stiprām sāpēm un nevar lietot citus medikamentus, viņu izraisīto blakusparādību dēļ (izsaucot alerģiju šiem slimniekiem). Palīdz neitralizēt negatīvo ietekmi, veicot ķīmijas un apstarošanas terapiju, kura ir neizbēgama ārstējot vēzi. Šī ir pasaules klases zāle, kura ir spējīga apturēt un vērst atpakaļgaitā smagas patoloģijas un palīdz ātrāk atgūt veselību kopā ar tradicionālo ārstēšanas kursu. Efektīvs arī kopējai organisma attīrīšanai un atveseļošanai.

Lietošana: Profilaktiska deva no 2 līdz 6 kapsulām, terapeitiska deva no 6 līdz 12 kapsulām dienā jebkurā laikā, neatkarīgi no ēšanas reizēm.

Pretiedarbība lietošanā: Nav ieteicams lietot grūtniecēm un sievietēm, kuras baro ar krūti.

KOENZĪMS Q10
kopā ar Ginkgo biloba

Koenzīms Q10 (Coenzime Q10) sintezējas organismā un nepieciešams, lai izstrādātu šūnām enerģiju. Viņa nepietiekamība organismā var izsaukt, vai arī pastiprināt daudzas saslimšanas, kā piemēram, kardioloģiskas saslimšanas, diabētu un paradontozi. Sirds, aknas, nieres, aizkuņģa dziedzeris ir sevišķi jūtīgi, ja organismā ir Koenzīma Q10 nepietiekamība, tāpēc, ka metabolisma procesi viņos norit aktīvāk. Apmēram no 30 gadu vecuma Koenzīma Q10 līmenis organismā pazeminās.

Koenzīma Q10 lietošana palīdzēs nostiprināt sirdi un asinsvadus, aktivizēt dzīvesveidu un stiprināt imūnsistēmu. Augs Ginkgo, kurš ir pievienots preparātam, satur specifiskas vielas, pateicoties kurām smadzenes tiek labāk apasiņotas un apgādātas ar skābekli. Savienojums, kurā ir apvienots Koenzīms Q10 kopā ar Ginkgo lapu pulveri, pastiprina preparāta iedarbību un viņa uzsūkšanos organismā. Koenzīms Q10 tiek iegūts no tabakas lapām pēc speciālas tehnoloģijas, kura tika izstrādāta Japānā, tika izslēgti arī visi negatīvie faktori kas ir saistīti ar smēķēšanu.

Tiek izmantots tikai farmaceitiski tīrs, augstākā labuma Koenzīms Q10, kurš tiek izgatavots Japānā. Preparātu iesaka lietot pie daudzām kardioloģiskām saslimšanām, diabēta un paradontozes. Lietojot Koenzīmu Q10samazinās miokarda infarkta risks, tiek pagarināts dzīves ilgums pēc pārciesta infarkta, samazinās šūnu novecošanas process. Preparāts pozitīvi iedarbojas arī uz tādām slimībām, kā ateroskleroze, alerģija, astma, elpošanas orgānu saslimšanas un ārstējot aptaukošanos. Maksimālā diennakts deva ir līdz 10 kapsulām. Blakusparādības nav novērotas.

Lietošana: Profilaktiskā deva – pa vienai kapsulai – trīs reizes dienā ēšanas laikā. Terapeitiskā deva – pēc ārsta norādījuma. Maksimālā diennakts deva līdz 12 kapsulām. Blakusparādības nav novērotas.