My Blog

Bust Up

BUST-UP tablets ir jauns dabisks augizcelsmes preparāts, kas ir radīts speciāli sieviešu krūtīm. Daudzi pētījumiem veltīti gadi apstiprināja produkta iedarbības efektivitāti kā tiešo plastiskās ķirurģijas alternatīvu, un to  jau šodien var nosaukt par revolūciju tirgū. Sērijas NEW LOOK produktu sastāvā ietilpst BUST-UP tabletes un BEST BUST serums, kas domāts krūšu, kakla un dekoltē zonas ādas pastiprināšanai. Tas ir viens no vislabākajām krūšu palielinojošām un pastipnošām metodēm, kas līdz šim bija parādījušies tirgū.

Šī programma ir domāta kā alternatīva sievietēm, kuras grib uzlabot sava ķermeņa ārējo izskatu bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Pateicoties speciāli atlasītiem komponentiem, preparāts līdz ar krūšu palielināšanos un nostiprināšanu dod vēl papildus labumus – izgludina ādu, labi ietekmē zarnu peristaltiku, samazina menstruācijas savārgumu (nespēku) undiskomforta sajūtu  menopauzes laikā. Sievietes,kuru krūtis zaudēja savu tvirtumu un pilnīgumu pēc bērna barošanas ar krūti arī var sasniegt lieliskus rezultātus.  Ir novērots, ka preparāts arī nozīmīgi ietekmē nagu un matu augšanu.

Devas un lietošana

Tablešu lietošanas rezultāts ir ļoti individuāls katrai sievietei. Galvenokārt, pirmie rezultāti paradās pēc 2-8 preparāta lietošanas nedēļām. Tā kā rodas ļoti daudz jautājumu par laiku, kad var pamanīt pirmos  rezultātus, atgādinam, ka tie ir dažādi, jo katrs organisms reaģē uz lietojamo produktu komponentiem savā ritmā. Pēc statistikas un  daudzu pētījumu datiem var apgalvot, ka vairākumā pirmie efekti ir manāmi pēc 2 nedēļām, tad pēc 4 un 6 preparāta lietošanas nedēļām. Neliela daļa gadījumu parādīja, ka pirmie uzlabojumi parādījās tikai 8. pieņemšanas nedēļā. Tāpēc, runājot par pirmo rezultātu termiņiem, mēs nosakam periodu no 2 līdz 8 nedēļām. Ir arī reakcijas trūkuma gadījumi uz norādītajiem produktiem, bet tie ir ļoti reti.

Rekomendējamā dienas deva ir 2-6 tabletes (pēc ēšanas, uzdzērt glāzi ūdens). Pēc 3-6 menešiem krūtis kļūst pilnākas un tvirtākas. Kursa ilgums ir atkarīgs no tā rezultāta, ko Jūs vēlaties sasniegt. Ja rezultāts ir apmierinošs, iesakam turpināt lietot vienu tableti dienā efekta pastiprināšanai.

Sastāvs:

Apiņi (3 veidi) – 41,40%

Griķi  – 8,48%

Velna auzas– 8,48%

Iesals – 8,48%

Rudzi – 4,24%

Mieži– 4,24%

Kvieši – 4,24%

Kukurūza – 4,24%

Dabīgais izoflavonu ekstrakts – 1,80%

Sējas auzu šķiedrvielas (diētiskās šķiedrvielas, pārtikas šķiedrvielas) – 9,90%

Granulētie elementi

Silīcijs – 4,10%

Magnija stearāts – 0,40%

Uzmanību!

Preparāta efektivitāte ir atkarīga no sistematiskās lietošanas un no rezultāta, kuru vēlaties sasniegt. BUST UP  iedarbība ir individuāla uz katru cilvēku. Pēc sagaidāmā efekta sasniegšanas, pēc preparāta pamatkursa lietošanas beigšanas ir jādzer viena tablete dienā, lai uzturētu un pastiprinātu sasniegto efektu.

Metodes izvēlei ir svarīgi zināt cilvēka svaru. Sievietes, kuras veiksmīgi lieto Bust Up apgalvo, ka pamatkurss ir ļoti efektīvs cilvekam ar mazo svaru. Ļoti intensīvā preparāta lietošana efektīvi iedarbojas uz cilvēkiem ar lieko svaru. Pētījumu laikā cilvēku ķermeņa masa nemainījās.

Īpašības un komponenti

Produkta komponenti tiek radīti no graudiem un citiem augiem (šajā produktā kopā ar citiem augiem ir dažādi  apiņa veidi), kurus speciāli atlasa. Produkts nesatur dzīvnieku komponentus. Lauksaimniecības produktu audzēšana atbilst Eiropas pārtikas rūpniecības standartiem. Produkta sastāvs atbilst starptautiskajām prasībām. Pateicoties tam, ka katrs ražosanas procesa etaps tiek rūpīgi kontrolēts, mēs garantējam komponentu tīrību un kvalitāti visaugstākajā līmenī. Preparāts nesatur konservantus un krāsvielas.

Enerģētiskā vērtība uz 100g produkta:

Enerģētiskā vērtība 610 kj=143 Kcal

Augu tauki -0,8g

Proteīni – 4,3g

Ogļhidrāti – 29,6g

Šķiedrvielas -9,9g

Aromatiskie komponenti – 46,4g

Soda – 0,005g

Pildītāji – 4,5g

Kontrindikācijas

Grūtniecība: uz grūtniecēm nav veikti nekādi pētījumi, tādeļ neiesakam lietot tabletes grūtniecības laikā, kā arī laktācijas periodā.

Ja ir alerģija uz vienu vai dažiem komponentiem tabletē tad noteikti pirms lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu.

Kunģa darbības traucējumi: tabletes satur augsti koncentrētās augu cilmes šķiedras. Ja cilvēkam ir šo šķiedru  individuālā nepārnesamība, viņš nedrīkst  lietot BUST – UP.

Krūšu veselības problēmas: gadījumā, ja rodas problēmas ar krūtīm, tādas ka cista, pampums vai audzējs, nav ieteicams lietot tabletes.

Meitenēm līdz 18 gadu vecumam: dažos gadījumos, ja preparātu lieto ar vīnu, vai ar produktiem, kuru pamatā ir vīns, tas var izraisīt vemšanu.

BUST-UP, BEST BUST pētījumi

Zzinātnisko pētījumu direktors dakteris J.J. Troost un farmācijas rūpniecības kvalitātes novērtēšanas grupas vadītājs dakteris S.Vah Katwijkā (Nīderlande) veica petījumu, kas paradīja augstu palielinošu un pastiprinošu komponentu iedarbību, ko apliecināja 80% sievietes, kuras lietoja šo produktu.

Pamatojoties uz viektiem pētījumiem un 10 gadīgu pieredzi šajā jomā, zinātnieki radīja un attīstīja produktu, kas apvieno sevī efektivitāti un drošību.

BUST-UP tabletes  ir 100% dabīgs produkts. Produkts satur speciāli izraudzītos komponentus, tādus ka apiņi (humulus lupulus), iesala, cītīgi atlasītus graudus (rudzus, kviešus, auzas, kukurūzu) vai  izoflavonus, kas ievada mūsu organismā hormonālo līdzsvaru. Produkts nesatur dzīvnieku cilmes komponentus, kā arī nesatur konservantus.

Drošums, ko garantē NEW LOOK sērijas BUST – UP  komponenti, ir balstīts uz pētījumiem, kas apliecina to efektivo iedarbību uz krūšu augšanu un uzlabo audu struktūru, kā arī  labvēlīgi ietekmē visu organismu.

Oregon State University (ASV) veica ķīmiskos un bioloģiskos apiņu kompleksa pētījumus.

Utrecht universitātes Medicīnas un Ķīmijas fakultātes vadītāji Dakteris Van den Berg un dakteris Beukelman veica pētījumus par kapsulu komponentiem. PS-20062 kliniskie pētijumi, kurus realizēja Pharmascope Omnimedā (Nīderlande) profesora daktera Labadie vadībā parādīja kapsulu komponentu apvienojumu efektivitāti.