My Blog

Uztura bagātinātāji un vitamīni

LIZIVITS-С

(LIZĪNS + VITAMĪNS С) Ar Mūža Pagarināšanas Kompleksu un citrusu bioflavonoīdu Kompleksu
(120 tabletes)

 • novērš infarktus un insultus;

 • ārstē asinsvadu bojājumus;

 • kavē holesterīna nogulšņu veidošanos;

 • nepieciešams profilaksei;

 • aizpilda vitamīna C trūkumu organismā.

Uzvara pret aterosklerozi, ko var nosaukt par “20.gadsimta slimību,” kļuva reāla ar Lainusa Polinga Vitamīnu Līniju preparātu “Lizivits-C” palīdzību. Preparāta rašanās ir saistīta ar Polinga un Matiasa Rasa aterosklerozes ārstēšanas metodikas atklāšanu ar lizina un vitamīna C palīdzību.
Polings ierosināja ortomolekularu ārstēšanas metodi, ka jālieto katru dienu lizīns un Vitamīnu C sekojošās proporcijās:

Ingredienti:
Lizīns – aminoskābe, kas darbojas pret aterosklerotisku veidojumu rašanās un augšanu. Lielā koncentrācijā lizīns veicina tas uzsūkšanu. Izvada holesterīnu no veidojuma. Bloķē fermentu, kas piedalās infekcijas izplatīšanā un jebkuru audzēju augšanu.

Vitamīns C – lizīna svarīgs palīgs. Tas nodrošina asinsvadu sienas ātru atjaunošanu un nedod tai sadalīties pēc aterosklerotiskā veidojuma uzsūkšanās. Veidojumi veidojas gludamuskuļu šūnu augšanas dēļ un vitamīns C kavē šo procesu un pazemina “lipīgu” holesterīna veidošanos. Kā arī vitamīns C ir ļoti nepieciešams kollagēna sintezēšanai. Antioksidants. Daudzu zinātnisku faktu analīžu rezultātā sintezēt vitamīnu C un to trūkumu ēdienā ir viena no aterosklerozu attīstīšanās galveniem iemesliem. Viņš noteica, ka vitamīns C ir nepieciešams cilvēkam devās kas pārsniedz maksimālas noteiktas devas daudzās reizēs.

Citrusu bioflavonoīdu komplekss veicina asinsvadu sienas atjaunošanu un pastiprina lizina un vitamīna C efektus. Preparāts satur Lainusa Polinga izstrādātu un rekomendētu unikālu Mūža Pagarināšanas Kompleksu, kas ietver sevī: Ginkgo Biloba (47.9 mg), ķiploka ekstraktu (1 mg), Havajiešu Spirulīnu (1 mg), Koenzīms Q-10 (0.05 mg) un vīnogu kauliņu Ekstraktu (0.05 mg) (patentētā formā Aktivīns).

PIKNOGENOLS-EKSTRA

Plus Dzīves paildzināšanas komplekss un Ester-C (50 kapsulas)

Optimāls, divu efektīvāko dabas antioksidantu savienojums: Piknogenola un Aktivina. Pievienots Ester-C (bioaktīva vitamīna C bezskābes formula), kura nodrošina vislabāko organisma aizsardzību no brīvajiem radikāļiem, aizkavējot novecošanas procesu. Preparāts tiek izmantots, lai nostiprinātu asinsvadus (kapilārus, artērijas un vēnas), lai atveseļotu un atjauninātu ādu, pastiprinātu redzi, uzlabotu asins cirkulāciju, noņem iekaisuma procesus un paaugstina locekļu kustīgumu, viegli iekļūst kolagēna šķiedrās, uzlabojot saistaudu kopumu un elastību organismā. Uzskaitītās īpašības kopā ar citiem vajadzīgiem faktoriem, veido piknogenolu par sarīgāko aizstāvi pret organisma priekšlaicīgu novecošanos. Papildus piknogenola priekšrocība ir tā, ka viņš pastiprina daudzus, būtiskus organisma uztura komponentus.

2 kapsulu sastāvs:

Dzīves paildzināšanas komplekss:

SUPER EKSTRAKTS GINZA-PLUS

Stipras iedarbības Žeņšeņa ekstrakts, cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu no studenta līdz pusmūža cilvēkiem, kuri vēlas būt vienmēr lieliskā formā. Dabas eliksīrs enerģijai un izturībai, kurš nodrošina dabisku dzīves spēka un organisma iespēju adaptēšanos. Bez farmaceitiskas kvalitātes Korejas Žeņšeņa, Super Ekstrakts Ginza-Plus satur diennaktī nepieciešamo 11 vitamīnu un minerālu, kas ir nepieciešami organismam, kā arī Alfalfa augu. Šis ekstrakts atšķīrās no citiem žeņšeņu saturošiem preparātiem, jo satur 30% žeņšenīdus (bioloģisku aktīvus žeņšeņa komponentus). Preparātam ir izteikta stimulējoša iedarbība uz visu organismu. Tiek pielietots pie fiziska noguruma, ātras noguršanas gadījumos, darbaspēju pazemināšanās gadījumā, anēmijas, astēnijas, vīriešu impotences ārstēšanā. Tas ir naturāls produkts bez blakus iedarbības.

2 kapsulu sastāvs:

SUPER HAIZIVJU SKRIMSLIS PLUS

Paredzēts paredzēts organisma imūnsistēmas nostiprināšanai, veicina onkoloģisko slimību , reimatiska artrīta, osteoartrīta, psoriāza ārstēšanu, efektīvi kavē ļaundabīgo audzēju augšanu, samazina staru terapijas un ķīmijas terapijas negatīvas sekas.

Super Haizivju Skrimslis tiek iegūts ekoloģiski tīrās zonās pie Australijas krastiem. Mūsu pārstrades un kontroles pilnīgas metodes nodrošina tīrību, svaigumu un drošību. Netiek lietoti ķimiskie balinātāji un piedevas.saberzts smalkā puderī, lai uzlabotu uzsūkšanos. Nav pievienots cukurs, makslīgas krāsvielas un garšas piedevas.

SUPER KALCIJS

Komplekss preparāts, kurš ietver sevī diennakts kalcija devu, kas ir nepieciešama cilvēka organisma normālai attīstībai un funkcionēšanai. Savienojumā kopā ar magniju, cinku, vitamīnu D un Ester-C, veicina kaulu sistēmu attīstību un nostiprināšanos, uzlabo matu, zobu un nagu augšanu. Kalcija trūkums organismā veicina risku saslimt ar osteoporozi. Vitamīns C, kurš arī ir nepieciešams kaulu, nagu un zobu nostiprināšanā, iekļauts Ester-C bezskābes formulas veidā. Vitamīns D, magnijs un cinks atvieglo kalcija uzsūkšanos organismā.

3 tablešu sastāvs:

SUPER MULTI-VITAMĪNI

Preparāts aizpilda vitamīnus un minerālvielas kas trūkst organismam parastā ēdienā. Vitamīni ir uztura raciona obligātas un nemainīgas daļas. Tie nodrošina normālu organisma dzīvotdarbību, piedalās citu uzturvielu asimilācijas procesā, paaugstina organisma pretošanās spēju pret apkārtējās vides kaitīgam ietekmēm un slimībām, veicina darbspējas paaugstināšanu. Vitamīni īpaši ir nepieciešami cilvēkiem, kuri nodarbojas ar intensīvu fizisku un garīgu darbu, sportistiem, cilvēkiem kuri ēd neracionāli un nesabalansēti. Minerālvielas ir nepieciešamas audu, īpaši kaulu uzcelšanai, organisma iekšējas vides pastāvības uzturēšanai, skābes-sarmaina līdzsvaram, ūdens-sālu maiņai, endermisku un citu slimību novēršanai. Šī zinātniski motivēta Super-Formula apgādā organismu ar vairāk nekā 40 svarīgiem vitamīniem un minerāliem.

   

SUPER SISTĒMA-SEŠI

Revolucionārā ēdiena piedeva Super Sistēma-Seši, tas ir produkts ķermeņa masas samazināšanai, vielmaiņas procesu normalizēšanai, organisma enerģijas palielināšanai. Super Sistēma-Seši ir vienīgā sistēma, kurā ir iekļauti seši, paši efektīvākie novājēšanas paņēmieni apvienoti vienā superformulā. Sešas formulas daļas, kopīgi iedarbojoties, nodrošina unikālu novājēšanas efektu, pateicoties kam Super Sistēmai-Seši nav analogu pasaules tirgū. Atšķirībā no citiem produktiem novājēšanai, Super Sistēma-Seši nodrošina sabalansētu uzturu un tonusa paaugstināšanu, radot galvenos priekšnoteikumus drošai svara samazināšanai 3-6 mēnešu laikā, nekaitējot organismam. Formēt slaidu un pievilcīgu augumu ir pakāpenisks process, kurš prasa zināmu uzstājību. Tāpēc esiet pacietīgi. Ja sekosiet rekomendācijām, tad varēsiet izvairīties no cikliem kad nomet lieko svaru un pēc tam atgūst atpakaļ, kas ir tipiski daudzu diētu ievērošanas laikā, Jūs paliksiet slaida uz visu mūžu.

12 tablešu sastāvs:

   

Lietošana: 3 tabletes dienā, neatkarīgi no ēdienreizēm.Lietot bez pārtraukuma ne mazāk kā trīs mēnešus pa 4-6 tabletēm trīs reizes dienā, uzdzerot pilnu ūdens glāzi, 30 minūtes pirms ēšanas. Kopā 12-18 tabletes dienā. Maksimālā diennakts deva 20 tabletes. Lai iegūtu labākus rezultātus, jāierobežo kalorijām bagātu produktu lietošana un jāpaaugstina fiziskā aktivitāte. Optimālais lietošanas kurss: 5-6 mēneši. Maksimālais – nav ierobežots.

VEROMAKS

 • Palielina dzimumtieksmi;

 • Efektīvs erekcijas traucējumu gadījumos;

 • Palielina un palīdz saglabāt dzimumtieksmi uz ilgāku laiku;

 • Lietojams gan sievietēm, gan vīriešiem;

 • Veicina dzimumtieksmi;

 • Dzimumdzīve nav jāplāno;

 • Sertificēts ASV, klīniski pārbaudīts un atzīts ārstu vidū.

Veromaks – iekšķīgi lietojams bioloģiski aktīvs uztura bagatinātājs, kā sievietēm tā vīriešiem, kas vēlas saglabāt, atjaunot vai nostiprināt savas dzimumfunkcijas. Tas ir 100% naturāls produkts, kas bagātina organismu ar vielām, kas nepieciešamas seksuālo funkciju uzlabošanai.

Vīrieša dzimumorganu sistēmai ir stipra tieksme un adekvāta dzimumlocekļa erekcija uz seksuālajām vēlmēm reaģē uzturs, stress, nogurums un medikamenti. Erekcija var notikt tikai tad, kad pareizi strādā artērijas, kas pievada asinis dzimumloceklim, gan vēnas kas novada tās no tā.

Vīriešu erekcijas ilgums, intensitāte ir atkarīgi no tā, cik lielā mērā asins pieplūdums vairāk nekā atplūdums no tā.

Asins notūrēšana penisā izsauc tā palielināšanos un stingrību. Zinātnieki nesen atklāja naturālu vielu kas ir nepieciešama asinsrites regulēšanai. Šī viela ir cikliskais guanozinmonofosfāts (c-GMF). Tagad ar Veromaksa palīdzību jebkura vecuma vīrietis var saņemt «būvniecības blokus» no kuriem viņa organismā sintezējas c-GMF. Veromaks rada patstāvīgu ikdienas seksuālo uzbudinājumu.

Veromaks oriģināls arī ar to, ka var lietot sievietes, jo tas nodrošina asins apgādi arī sieviešu ārējos dzimumorgānos, kā rezultātā tiek sasniegts orgasms. Veromaks ir efektīvs dažādu sieviešu slīmibu gadījumos.