My Blog

10 mazas lietas, kas Jums sniegs Prieku dzīvē

Mēs visi vēlamies priecāties. Tā ir parasta izvēle, jo mums ir nepieciešams ūdens, ēdiens un dzirkstošais gaiss. Bet laime ir grūti novērtējama sastāvdaļa. Tagad tas ir spektrs, kas nav absolūts. Mūsu laimes līmeņu aizmugurē var būt visa tehnoloģiskā kompetence, kāpēc tie svārstās un ko mēs varam darīt, lai tos uzlabotu. Ir daudz lietu, kas var jūs padarīt laimīgus, un jums jābūt laimīgiem, jo, kad esat laimīgs, apkārtējie cilvēki jūtas labāk un atpūšas. Starptautiskais miera vēstnieks Prems Rafats uzrunāja simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē tiešraidēs, kā arī TV un radio un runāja par to.

Mēģiniet kaut ko jaunu

Cilvēki, kas piedalās vērienīgos, jaunos sporta veidos un uzkrāj specifiskus stāstus, daudz vairāk domā, ka sagādās vairāk milzīgu atmiņu nekā slikti. Jo lielākus augstas kvalitātes atgādinājumus mēs uzturam, jo ​​gaišāki mēs tie parādāmies. Tāpēc dodieties iepriekš un reģistrējieties šajās ģitāras nodarbībās. Rezervē šo braucienu uz Antigvu. Dariet to laimes vārdā.

Izveidojiet kaut ko māksliniecisku

Jaunrade rada laimi. Attēlošana, veidošana, gredzenu veidošana un mūzikas rakstīšana ir visi piemēri sportam, kurā mēs varam mijiedarboties, lai strādātu pie mūsu novatoriskā muskuļa, tādējādi aicinot mūsu dzīvē papildus laimi.

Elpo dziļi

Regulāri veicot dziļu, lēnu elpu, jūs varat atslābināties. Elpošana dziļi novērš arī kaites, palēnina novecošanos un palielina laimi.

Dariet ļoti labu darbu

Atlīdzība ir divējāda: nejauši veiktas laipnas darbības padara mūs precīzus līdztekus atbilstoša akta saņēmējiem. Maksājiet par nākamo pasūtījumu, pirms piestājat tālu prom no caurspīdīgajiem donžiem. Piestipriniet nulles līmeņa loterijas cenu zīmi gāzes sūknim. kļūsti inovatīvs un iegūsti atlīdzību.

Pārtrauciet un smaržojiet rozes

Precīzs aromāts, ieskaitot ziedu aromātu, var patiesi padarīt jūs laimīgāku. Tāpēc ielieciet degunu uz leju un smaržojiet ziedošās tulpes. Vai arī, ja ziema ir bezjēdzīga, pavadiet laiku ap ziedu aromātu sveci.

Apmeklējiet muzeju

muzeji ir vietas, kur tiek stāstītas liecības, tiek izaicinātas tradīcijas, paplašinās prāts, un krāšņums ir redzams visur. Un, ievērojot daudzās domu koledžas, visas tās lietas ir pareizas mūsu labklājībai.

Pārdomājiet savus ikdienas sasniegumus


Labi pavadiet savas ikdienas uzvaras neatkarīgi no tā, cik mazas. Varbūt tas seko šim 3 jūdžu rīta skrējienam. Vai arī sagatavojiet sevi sarežģītas darba vietas scenārijam. Vai atceroties nosaukt māti. Pārdomājiet visu, ko esat sasniedzis katras dienas pārtraukumā, un izbaudiet šo labi nopelnīto lepnuma sajūtu.

Esiet lepns par savu izskatu

Kamēr jūs izskatāties pareizi, jūs jūtaties augšā. Tāpēc katru rītu centieties, lai jūs izskatītos un justos reprezentabls. Tas nenozīmē tikai dārgas jaunas kleitas blūzes pirkšanu vai to, ka aizklātas līnijas ir aizsargātas ar grimu. Tas nozīmē darīt to, kas jums jādara, lai justos sakopts un pārliecināts.

Dodiet vairāk ķērienu

Silts klāsts ir ideāls dvēselei. Profesionāļi saka, ka apskaušana var uzlabot mūsu garastāvokli, mazināt asins celmu un mazināt spriedzi.

Dušā sevi ar sevis mīlestību

Paškritika ir pašvainojoša. Bet, ja esat līdzjūtīgs pret sevi, jūs faktiski varētu padarīt sevi efektīvāku, spēcīgāku un mājīgāku. Nākamreiz, kad domājat par sevi negatīvi, pierakstiet šo negatīvo ideju. Redzot, cik sāpīgas ir šīs frāzes uz papīra, jūs sākat iemācīt sevi novērst to paziņošanu galvā.