Hidrokolonterapija

Ir zināms, ka organisma pretestība pret slimībām 70-80% apmērā ir atkarīga no zarnu trakta stāvokļa. Tāpēc ir ļoti svarīgi uzturēt to labā kārtībā.

Piedāvājam Jums jaunu atveseļošanās procedūru, bez kuras Rietumvalstīs šobrīd neiztiek praktiski neviens cilvēks. Tā ir hidrokolnterapija (zarnu trakta attīrīšana).

“Nāve sēž zarnu traktā!”, teica XVI gadsimta ārsts un dabas pētnieks Paracelss. Mūsdienu medicīniskie pētījumi rāda, ka praktiski nav cilvēku ar ideālu zarnu trakta funkcionēšanu. Uz zarnu trakta sieniņām nosēžas liels nesagremotās barības un sārņu daudzums, kas ar gadiem pārvēršas par izkārnījumu akmeņiem. Cilvēks var nest sevī 5-7 kg šādu akmeņu. Sekas ir pelēka ādas krāsa, maisiņi zem acīm, liels nokarens vēders, liekais svars, celulīts, gremošanas traucējumi, galvassāpes.

Milzīgs skaits cilvēku cieš no zarnu baktēriju līdzsvara traucējumiem, disbiozes. Sakarā ar to tiek traucēti gremošanas procesi un rodas indīgas vielas un atkritumi, kuri netiek izvadīti no organisma pietiekami ātri. To tālāka uzkrāšanās izraisa organisma pašsaindēšanos, autointoksikāciju. Sekas – dzīvesprieka zudums, nogurums, depresija u.t.t.

Infekcijas, reimatisms, poliartrīts, hipertonija, ādas saslimšanas, migrēna, alerģija un citas saslimšanas ir attiecināmas uz zarnu trakta funkcionēšanas traucējumiem.

Zarnu trakta piesārņotības gadījumā pavājinās viena no tās funkcijām – uzsūkšanas funkcija. Un tad vairs nav nozīmes, cik laba ir Jūsu diēta, kādus vitamīnus Jūs lietojat, kādus gelus un krēmus klājiet uz sejas un ķermeņa – tas viss ir neefektīvi.

Veselīgam zarnu traktam ir jābūt par veselīga ķermeņa pamatu! Hidrokolonterapijas procedūras ir bezsāpīgas, pilnīgi sterilas, bez smakas. Procedūra tiek veikta ambulatoriski, komfortablos apstākļos, to izpilda īpaši apmācīts medicīnas personāls. Guļot ērtā pozā, caur īpašu lodziņu Jūs varat novērot aparātā visu attīrīšanas procesu.